info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه محله اسفندیاری و بستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه (ایستگاه اتوبوس) در محله اسفندیاری و بستان تهران و خیابان میلاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اسفندیاری و بستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین پیتزا پانا، طباخی قوچ سفید، نمایندگی سایپا پیشتاز خودرو سهیل (کد: ۱۱۶۱)، پارک 22 بهمن و بستنی نعمت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه تهران

در شهر تهران، محله اسفندیاری و بستان ، ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شقایق، صمدی، میلاد است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه دختر انه تزکیه ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شقایق، صمدی، میلاد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo