عکس پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت)
category

پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) (محله شمیران نو، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، هنگام، نونوار شرقی، بین سوم نرگس و دوم

موقعیت پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) در محله شمیران نو تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) (مرکز واکسیناسیون) در محله شمیران نو تهران و خیابان نونوار غربی واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گلها و همچنین مبل راحتی، مجتمع آموزشی آبسال، فروشگاه شیرین عسل، رستوران لطیفی و کتابخانه شقایق قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، هنگام، نونوار شرقی، بین سوم نرگس و دوم


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) واقع شده‌اند:

 • پایگاه مرکز بهداشت هنگام
  (4.0)
  هنگام، بلوار کرج، هشتم مرکزی- شهید نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت)

  • avatar
   Moaleali (شهریار سطح ۵) چهارشنبه 07 مهر ماه 1400

   امروز چهارشنبه ۷ مهر برکت نداشتند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه تجمیعی شمیران نو (مدرسه شهید نقابت) تهران ندارد.