عکس هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم
category

هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم (محله حسینی، تهران)

مدرسه
5.0
9 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، معلم، شهيد امیدواری، بوستان یکم

موقعیت هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم (مدرسه) در محله حسینی تهران و خیابان بوستان یکم واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش مدرسه در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی میکی، دریاچه پارک قائم(عج) و مجتمع آفتاب و همچنین اسکان فرهنگیان، پمپ گاز CNG معلم، رستوران معلم، لبنیات سنتی دهنوی و مدرسه مفید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، معلم، شهيد امیدواری، بوستان یکم


سایر مدارس که در محدوده هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم واقع شده‌اند:

 • دبیرستان نمونه دولتی امام حسین (ع)
  (4.2)
  معلم، مدرسه
 • دبیرستان دخترانه اوج
  (5.0)
  معلم، تختی، یادگار، بین محمد خانی و یزدی
 • دبیرستان پسرانه جواد موفقیان
  (4.2)
  مدائن، چهارده معصوم(ع)
 • دبیرستان اسدی لاری
  (3.7)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • دبستان پسرانه امام جعفر صادق(ع)
  (3.3)
  شهيد افتخاری، افتخاری، مدائن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مدرسه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم تهران ندارد.