info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم
category

ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم محله حسینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم

ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینی تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع آفتاب و همچنین پردیس سینمایی تماشا، چوبکده ایرانیان، فروشگاه مبل هانی ، سوپر مارکت و کباب سرای حاج ایرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم تهران

ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم تهران در شهر تهران، محله حسینی فردوس و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدائن، تقاطع چهارده معصوم می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس زرین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  معلم، رجایی، آلاله هفتم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان
  معلم، تقاطع رضایی
 • ایستگاه اتوبوس تولید دارو
  چهل و پنج متری زرند، بین تختی و مراد خانی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  چهل و پنج متری زرند، بین بیگلو و شهیدان اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم ندارد.
  neshan logo