info
عکس داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی)
category

داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی)

داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) (داروخانه) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان نیروی زمینی واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین درمانگاه شهید فلاحی نزاجا، اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا، دندانپزشکی کلینیک شهید فلاحی، پارکینگ کلینیک شهید فلاحی و داروخانه دکتر هجرتی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران

داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله لویزان - شیان پیدا کنید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، نیروی زمینی است. شماره تلفن داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران، 02122941056 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله لویزان - شیان در شهر تهران است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه دکتر زین الدین، داروخانه دکتر هجرتی و داروخانه صدر داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران، ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) تهران برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  انصاری
  شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا یه داروخونه خیلی خوب نزدیک درمانگاهه و تقریبا همه ی داروها رو داره


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر زین الدین
  (4.0)
  بابایی، گلبهار
 • داروخانه دکتر هجرتی
  (4.8)
  نیروی زمینی
 • داروخانه صدر
  (5.0)
  بابایی
 • داروخانه شبانه روزی دکتر طاهری
  (4.5)
  نیروی زمینی، بین ازگل و صادقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط milad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی شهید فلاحی نزاجا (دکتر هجرتی) ندارد.
  neshan logo