info
عکس داروخانه دکتر نگین رجبیعکس داروخانه دکتر نگین رجبی
category

داروخانه دکتر نگین رجبی محله بهجت آباد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر نگین رجبی

داروخانه دکتر نگین رجبی (داروخانه) در محله بهجت آباد تهران و خیابان دوم واقع شده است. این مکان یکی از یازده داروخانه در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس (دانشگاه علوم پزشکی تهران)، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و ساختمان نگین و همچنین ساندویچ مقدم، مسافرخانه کرگدن، مرکز موسیقی بتهوون، داروخانه و مرکز دارویی ایثار و کافه دایس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نگین رجبی تهران

داروخانه دکتر نگین رجبی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بهجت آباد پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، دوم قرار دارد.

داروخانه دکتر نگین رجبی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله بهجت آباد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه حبیب زاده، داروخانه شیرزادی و داروخانه دکتر باغ‌ به وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نگین رجبی تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه در نزدیکی داروخانه دکتر نگین رجبی تهران قرار دارد. ایستگاه مترو میدان جهاد نیز در محدوده این داروخانه است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نگین رجبی تهران برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نگین رجبی واقع شده‌اند:

 • داروخانه حبیب زاده
  ولیعصر، سازش، بین یکم و دوم
 • داروخانه شیرزادی
  بهشتی، قائم مقام فراهانی، کاظم اخوان (ششم)
 • داروخانه دکتر باغ‌ به
  مطهری، فجر، فجر (جم)، بین نظری و مگنولیا
 • داروخانه دکتر باغ به
  مطهری، فجر، فجر (جم)، بین نظری و افشار
 • داروخانه دکتر فرازی
  میرزای شیرازی، بین مقدم و دلاویز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rebo (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نگین رجبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نگین رجبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نگین رجبی ندارد.
  neshan logo