عکس داروخانه دکتر نگین رجبی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر نگین رجبی (محله بهجت آباد، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، دوم

موقعیت داروخانه دکتر نگین رجبی در محله بهجت آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر نگین رجبی (داروخانه) در محله بهجت آباد تهران و خیابان دوم واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و پاساژ نگین و همچنین ساندویچ مقدم، مرکز موسیقی بتهوون، داروخانه و مرکز دارویی ایثار، مسافرخانه کرگدن و رستوران رافائل قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نگین رجبی

داروخانه دکتر نگین رجبی را می‌توانید در شهر تهران، محله بهجت آباد خیابان دوم پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، دوم قرار دارد.

داروخانه دکتر نگین رجبی یکی از داروخانه‌های خوب محله بهجت آباد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه حبیب زاده، داروخانه شیرزادی و داروخانه نرگس عبدلی وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نگین رجبی برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه در نزدیکی داروخانه دکتر نگین رجبی قرار دارد. ایستگاه مترو میدان جهاد نیز در محدوده این داروخانه است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نگین رجبی برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، دوم


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نگین رجبی واقع شده‌اند:

 • داروخانه حبیب زاده
  ولیعصر، شقایق، بین یکم و دوم
 • داروخانه شیرزادی
  بهشتی، قائم مقام فراهانی، کاظم اخوان (ششم)
 • داروخانه نرگس عبدلی
  ولیعصر، شقایق، بین دوم و سوم
 • داروخانه هخامنش
  ولیعصر، غزایی عتیق
 • داروخانه دکتر فرازی
  میرزای شیرازی، بین مقدم و دلاویز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rebo (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نگین رجبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نگین رجبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نگین رجبی ندارد.
  neshan logo