info
عکس ایستگاه اتوبوس قتات
category

ایستگاه اتوبوس قتات محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قتات

ایستگاه اتوبوس قتات (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین شیرینی توتک، فروشگاه پ نتی، بانک تجارت، پارک محله حاجی آباد و گرمابه یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قتات کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس قتات کرج، شهر کرج، محله حاجی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مطهری، سرو، بهار، بین قنات و حسینی است. ایستگاه اتوبوس قتات کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس توحید قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قتات کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قتات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه هنر
  بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس ارکیده
  بهارستان، بین ترانه و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس ارکیده
  بهارستان، بین رحیمی و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قتات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قتات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قتات ندارد.
  neshan logo