info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان هنگام، فتحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین مرکز پستی منطقه 16، تالار پذیرایی الیزه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، مسجد الرسول و کافی نت رسالت شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت تهران، شهر تهران، محله نیروی دریایی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هنگام، فتحی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو جانبازان است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارتین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رسالت ندارد.
location استان تهران، تهران، هنگام، فتحی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo