info
عکس داروخانه همتی
category

داروخانه همتی محله کشاورز غربی، تهران

درباره‌ی داروخانه همتی

داروخانه همتی (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، خانه موزه دکتر شریعتی و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، فست فود ترنج، دکتر یوسفی، رادیولوژی و سونوگرافی راد و کلینیک دندانپزشکی کشاورز قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه همتی تهران

آدرس داروخانه همتی تهران، شهر تهران، محله جمال زاده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده قرار دارد.

داروخانه همتی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله جمال زاده است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروباکس، داروخانه تیمور نژاد و داروخانه امیر اباد اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه همتی تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه همتی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس توحید است. ایستگاه مترو مدافعان سلامت هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه همتی تهران را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه همتی واقع شده‌اند:

 • داروباکس
  کارگر شمالی، هیئت
 • داروخانه تیمور نژاد
  تونل توحید
 • داروخانه امیر اباد
  کارگر شمالی، بین اشراقی و مریخ
 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • داروخانه دکتر شکیبایی
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه همتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه همتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه همتی ندارد.
  neshan logo