info
عکس سوپر مارکت میرزاعلی
category

سوپر مارکت میرزاعلی محله نصرت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت میرزاعلی

سوپر مارکت میرزاعلی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نصرت تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین شهر پرنده، تعمیر دوچرخه، دانشکده دامپزشکی، کلیسای آبراهام مقدس و موسسه زبان سفیر انقلاب (برادران) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت میرزاعلی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت ساتین
  کارگر جنوبی، شهدای ژاندارمری
 • سوپرمارکت
  نواب صفوی، چنگیزی
 • هایمارت - فروشگاه سوپر مارکت غزال
  کارگر جنوبی، آیرم
 • سوپرمارکت آنا
  توحید، شادمان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط negar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت میرزاعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت میرزاعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت میرزاعلی ندارد.
  neshan logo