info
عکس ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
category

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و مرکز خرید ستاره و همچنین بیمارستان تهران کلینیک، کارگزاری تامین اجتماعی شعبه 22، کارگزاری مبین سرمایه، رستوران سنتی صوفی و صندوق اعتباری هنر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک است که در محله عباس آباد - اندیشه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مطهری، قائم مقام فراهانی، بین آزادگان و عرفان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید بهشتی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کد 30 قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تهران کلینیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شانزدهم
  نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین چهاردهم و پاریاب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی پایانه مترو صادقیه
  مفتح شمالی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی م امام حسین
  مفتح شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مصلای امام خمینی
  بهشتی، بین مفتح و میرعماد
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مطهری، بین مترو شهید مفتح و مهرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک ندارد.
  neshan logo