info
عکس ایستگاه اتوبوس پل سودان
category

ایستگاه اتوبوس پل سودان محله سودان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل سودان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پل سودان (ایستگاه اتوبوس) در محله سودان اصفهان و خیابان لاله شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سودان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی صندوق قرض الحسنه حضرت علی، شیرینی آیدا، پلیس +10، ویدئو کلوپ میلاد و سالن پذیرایی سادات با مدیریت میرافضل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سودان اصفهان

در شهر اصفهان، محله سودان ، ایستگاه اتوبوس پل سودان اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به لاله شمالی، بین 27 و حافظ بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل سودان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی کوی آراسته واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل سودان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل سودان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل سودان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل سودان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، لاله شمالی، بین 27 و حافظ
ثبت نظر و تصویر
neshan logo