info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و بلوار زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری چند منظوره یاس شرق و همچنین تهرانپارس، ایزی دیزاین، بیمه ایران، نانوایی سنگگ و بربری و لواش و تاپ سرویس نبی پور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فرهنگسرا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران است که در محله جوادیه - فرهنگ سرا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، زهدی، بین همای و میدان والفجر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه والفجر ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، زهدی، بین همای و میدان والفجر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo