info
عکس پت شاپ هوما
category

پت شاپ هوما محله نصرت، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی

درباره‌ی پت شاپ هوما


پت شاپ هوما (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله نصرت تهران و خیابان طوسی واقع شده است. این مکان یکی از هجده مرتبط با حیوانات خانگی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین پت شاپ کالینا، تجهیزات آزمایشگاهی آذین، داروخانه دامپزشکی، آجر رمضانی دفتر مرکزی و بوفه کتاب اسپانیایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده پت شاپ هوما واقع شده‌اند:

 • زیستیران
  نواب صفوی، دکتر حسابی
 • فروشگاه لئو
  آزادی، اسکندری شمالی، بهار
 • پت شاپ دام یار
  آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو
 • فروشگاه حیوانات خانگی دوستداران حیوانات
  آزادی، اسکندری شمالی، بین بهار و امیرلو
 • پت شاپ ایران زمین
  امیرلو، اطلس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پت شاپ هوما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پت شاپ هوما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پت شاپ هوما ندارد.
  location استان تهران، تهران، توحید، طوسی، بین اسکندری و امیرلو
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پت شاپ هوما

  شنبه 10:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 22:00
  دوشنبه 10:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
  چهارشنبه 10:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
  جمعه 13:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo