info
عکس میدان هفت تیر
category

میدان هفت تیر (محله قائم مقام - سنائی، تهران)

درباره‌ی میدان هفت تیر

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

میدان هفت تیر (میدان) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان کریمخان واقع شده است. این مکان یکی از سه میدان در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین هتل مروارید تهران، قیمه قورمه، مسجد الجواد، میدان هفت تیر و کارگزاری مفید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو هفت تير، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی مهدی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان هفت تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میدان هفت تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان هفت تیر ندارد.
location استان تهران، تهران، کریمخان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo