info
عکس سوپر مارکت دهخدا
category

سوپر مارکت دهخدا (محله رضاشهر، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت دهخدا

سوپر مارکت دهخدا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و خیابان دهخدا واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قصر لیوسا، کافه جنگل سیاه، خشکشویی و سفیدشویی یاسین اکسپرس، زیبایی آزاده وفادار و ویدئو کلوپ گرام قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت دهخدا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه خانواده
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین میدان شهید علی مهدوی و رضوی40
 • آهو مارکت
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی
 • شیرین عسل
  بلوار پیروزی، پیروزی 7
 • سوپر گندم
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی
 • سوپر مارکت نارمک
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت دهخدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت دهخدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت دهخدا ندارد.
  neshan logo