info
عکس فروشگاه زنجیره ای وی وان
category

فروشگاه زنجیره ای وی وان محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای وی وان

فروشگاه زنجیره ای وی وان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین شیرینی گل گله، ساندویچ کمال، آزمایشگاه جشنواره، آموزشگاه پارسیان و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران

آدرس فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران، شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و است. فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس غربی است. گالری امینی، فروشگاه سورنا و دنیای یاتاقان از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران نیز ایستگاه مترو تهرانپارس است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای وی وان واقع شده‌اند:

 • گالری امینی
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره
 • فروشگاه سورنا
  بزرگراه شهید سلیمانی، فتاحی، بین شجاع و کارون
 • دنیای یاتاقان
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین رحیمی طاری و نقلی اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهار نارنج (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای وی وان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد فروشگاه زنجیره ای وی وان

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   سلام فرمانده
   شنبه 07 آبان ماه 1401

   مغازه اش بزرگه غالبا خلوته شوینده هاش خوب و خوش قیمت بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای وی وان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای وی وان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای وی وان

  شنبه 21:00 تا 08:30
  یک‌شنبه 21:00 تا 08:30
  دوشنبه 21:00 تا 08:30
  سه‌شنبه 21:00 تا 08:30
  چهارشنبه 21:00 تا 08:30
  پنج‌شنبه 21:00 تا 08:30
  جمعه 21:00 تا 08:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo