عکس سفارت اروگوئه
category

سفارت اروگوئه (محله ونک، تهران)

سفارت
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، مینا

موقعیت سفارت اروگوئه در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سفارت اروگوئه (سفارت) در محله ونک تهران و خیابان مینا واقع شده است. این مکان یکی از هشت سفارت در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یارا پویش و همچنین شرکت کارگزاری آگاه، هتل پاریز تهران، بوستان صبا، کافه رستوران ماندلا و کنسولگری ایتالیا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، مینا


سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت اروگوئه واقع شده‌اند:

 • کنسولگری ایتالیا
  (2.2)
  نلسون ماندلا (جردن)، فرزان شرقی
 • سفارت لهستان
  (4.0)
  نلسون ماندلا (جردن)، بین مینا و پیروز
 • سفارت یونان
  (3.1)
  ولیعصر، بین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و رحیمی
 • سفارت کویت
  (4.0)
  نلسون ماندلا، وحید دستگردی
 • سفارت عمان
  (4.1)
  بزرگراه مدرس، تندیس، بین بنیان و نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت اروگوئه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سفارت سفارتخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت اروگوئه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت اروگوئه تهران ندارد.