info
عکس موسسه آموزشی نوین
category

موسسه آموزشی نوین (محله جمالزاده، تهران)

درباره‌ی موسسه آموزشی نوین

موسسه آموزشی نوین (موسسه آموزشی) در محله جمالزاده تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این موسسه یکی از سی و سه موسسه آموزشی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، سینما مرکزی، آموزشگاه طراحی لباس طرحستان، ساندویچ هایدا - شعبه میدان انقلاب و مدرسان شریف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه آموزشی نوین واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی حرفه ای ورزمان
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • آموزشگاه عکاسی تک نور
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • موسسه برنادل
  توحید، یوسفیان
 • انقلاب
  کارگر جنوبی، نظری، بین دانشگاه و قدیری
 • موسسه تیراژه دانش ارتباط
  پاستور، بین آژیده و فسخودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه آموزشی نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه آموزشی نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه آموزشی نوین ندارد.
  neshan logo