info
عکس ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
category

ایستگاه اتوبوس تخت فولاد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تخت فولاد

ایستگاه اتوبوس تخت فولاد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و سعادت آباد (آزادگان)، میدان بسیج واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل پارادایس و همچنین آرامگاه حاج شیخ غلامرضا فیروزیان، آرامگاه پروفسور عبدالجواد فلاطوری، درب دوم گلستان شهدا، ایستگاه 20 آتش نشانی و آموزشگاه بین المللی فرقان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تخت فولاد اصفهان

در شهر اصفهان، محله تخت فولاد ، ایستگاه اتوبوس تخت فولاد اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سعادت آباد (آزادگان)، میدان بسیج قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تخت فولاد اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تخت فولاد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تخت فولاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  میر فندرسکی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس معاونت درمان
  آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید حیدری و باغ توت
 • ایستگاه اتوبوس حضرت قائم
  امام سجاد، تقاطع حضرت قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تخت فولاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تخت فولاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تخت فولاد ندارد.
  neshan logo