عکس ایستگاه مترو ميدان وليعصر
category

ایستگاه مترو ميدان وليعصر (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، کریمخان زند

موقعیت ایستگاه مترو ميدان وليعصر در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو ميدان وليعصر (ایستگاه مترو) در محله ولیعصر تهران و ورودی مترو میدان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین میدان ولیعصر، شبکه مترجمین ایران، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، فست فود شیلا و سینما استقلال قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه مترو ميدان وليعصر


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، کریمخان زند


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان وليعصر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان وليعصر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو ميدان وليعصر

  • avatar
    قرمزته (شهریار سطح ۹) یکشنبه 28 فروردین ماه 1401

    خط سه مترو تهران

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان وليعصر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان وليعصر تهران ندارد.