info
عکس ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب)
category

ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) محله توحید، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب)

ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) (ایستگاه اتوبوس) در محله توحید تهران و خیابان تونل توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران، بنیاد ملی نخبگان ایران و بهار ترافیک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) تهران

ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله توحید قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در تونل توحید قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهران تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین شیرزاد و صدوقی
 • ایستگاه اتوبوس باقرخان
  ستارخان، بین ستایش و کوثر سوم
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، باستان، بین آذربایجان و انصافی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sajed.hashemi44 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   sana
   پنجشنبه 05 فروردین ماه 1400

   خوش مسیره و همیشه شلوغه

  • avatar
   اسدی‌پور
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   خط بی ار تی نواب از ایستگاه های شلوغ و پرتردد است.

  • avatar
   سجاد
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   غروب ها شلوغه روبروی دفتر مرکزی موسسه ارزیابی خسارت بیمه ای خیلی خوب و عالی

  • avatar
   نوروزی
   جمعه 14 خرداد ماه 1400

   نسبتا خوبه ولی شلوغه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی نواب (شمال به جنوب) ندارد.
  neshan logo