عکس ایستگاه مترو میدان محمدیه
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو میدان محمدیه (محله سنگلج، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان محمدیه

موقعیت ایستگاه مترو میدان محمدیه در محله سنگلج تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان محمدیه (ایستگاه مترو) در محله سنگلج تهران و میدان محمدیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران وکیل التجار، میدان محمدیه، پمپ بنزین، فلافل مامان جون و فروشگاه آجیل و خشکبار عظیمی قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو میدان محمدیه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان محمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان محمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان محمدیه ندارد.
neshan logo