info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب محله خانی آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب

ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان میثاق واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین درمانگاه شهرداری منطقه 19، تشک گرین رست، مانتو مارال، شهر کباب ایلیا و پت شاپ لوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب تهران، شهر تهران، محله خانی آباد شمالی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شقایق، میثاق، بین چگینی و ابوالقاسمی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی حامل تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه دخترانه حجاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس بهمنیار
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی
  بزرگراه شهید تندگویان
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  بزرگراه چراغی، مهران، بین محرمی و سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه دخترانه حجاب ندارد.
  neshan logo