info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی محله فیروز آبادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی

ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی (ایستگاه اتوبوس) در محله فیروز آبادی ری و خیابان فدائیان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فیروزآبادی و پاساژ مهدی و همچنین مسجد فیروزآبادی، فلافل مامان جون، آرامگاه جلال آل احمد، بوستان زکریای رازی و دکتر فرهاد عزیززاده فوق تخصص نوزادان و اطفال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی تهران

در شهر تهران، محله فیروز آبادی ، ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه قلمچی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس ظهیر آباد
  شهید غلامی، بین عسگری اردستانی و مهاجری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی ندارد.
  neshan logo