عکس کلینیک دندانپزشکی عاج
category

کلینیک دندانپزشکی عاج (محله پاسداران، شیراز)

مرکز دندان‌پزشکی
3.0
7 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، بین 56 و 58

موقعیت کلینیک دندانپزشکی عاج در محله پاسداران شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کلینیک دندانپزشکی عاج (مرکز دندان‌پزشکی) در محله پاسداران شیراز و بلوار پاسداران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین گلسرای لاله، نان فانتزی نانک، شیرینی نارمک، بیرون بر زعفرانیه و مرکز کتاب زرهی قرار گرفته است.


تصاویر کلینیک دندانپزشکی عاج


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، بین 56 و 58

تلفن تماس: 07138422668


سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده کلینیک دندانپزشکی عاج واقع شده‌اند:

 • مجتمع دندانپزشکی محمد رسول الله
  بلوار پاسداران، بین مبعث و شهید جهان آرا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط IntelMax (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی عاج شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دندانپزشکی دندان دندانپزشک دندانسازی دندانساز

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دندانپزشکی عاج شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دندانپزشکی عاج شیراز ندارد.