عکس ایستگاه اتوبوس سی تیر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سی تیر (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین سی تیر و مسعود سعد

موقعیت ایستگاه اتوبوس سی تیر در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سی تیر (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین رضا لقمه، پاساژ امجد، ساندویچ باماهاس، فروشگاه سازفروش و فروشگاه ویپ ایکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی تیر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سی تیر است که در محله فردوسی خیابان جمهوری اسلامی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین سی تیر و مسعود سعد واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سی تیر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فردوسی قرار دارد. تاکسی سرویس شبانه روزی جهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین سی تیر و مسعود سعد

تلفن تماس: +982166717750

ساعت کاری ایستگاه اتوبوس سی تیر

  • شنبه10:00 - 00:00
  • یک‌شنبه10:00 - 00:00
  • دوشنبه10:00 - 00:00
  • سه‌شنبه10:00 - 00:00
  • چهارشنبه10:00 - 00:00
  • پنج‌شنبه10:00 - 00:00
  • جمعه10:00 - 00:00

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی تیر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی تیر ندارد.
neshan logo