info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان محله کارون جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون جنوبی تهران و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان رضوان و لوازم التحریر نیلوفر آبی و همچنین بوستان رضوان (پارک بابائیان سابق)، تهیه غذای ارکیده، درمانگاه آیین شمس، فروشگاه مصالح ساختمانی حقیقت و لبنیات شریفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان تهران

در شهر تهران، محله کارون جنوبی ، ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین افتکاری و قصرالدشت واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو کمیل در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سبز قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پارک رضوان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین افتکاری و قصرالدشت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo