عکس خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران ولیعصر، پله دوم، شایان، وفاکیش توحیدی (23)، بین تهرانی واحد و اسدآبادی
category

خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی تهران

خیابانی در تهران

خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله یوسف آباد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، جردن و ابطحی شرقی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی می‌توان به بیمارستان جراحی ترمیمی و پلاستیک حضرت فاطمه الزهرا، سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و مؤسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان اشاره کرد. در اطراف خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی 11 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شهید علی وفاکیش توحیدی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...