info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر (محله یوسف آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر

ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان مهرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین شیرینی بی بی، پیتزا مدبر، پامچال اسپرت، مدرسه پویش و مرکز بهزیستی آیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران

ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله یوسف آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین سی و چهارم و سی و ششم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ مدبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی و دوم
  ولیعصر، بین سی و دوم و نامجو
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین شانزدهم و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، بین 14/1 و چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس هفتم
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین چهل و نهم و قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین سی و چهارم و سی و ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo