info
عکس ایستگاه اتوبوس سوپر
category

ایستگاه اتوبوس سوپر محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوپر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس سوپر (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان مهرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین پیتزا مدبر، شیرینی بی بی، مدرسه پویش، مرکز بهزیستی آیت و نانوایی سنگکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوپر تهران

در شهر تهران، محله یوسف آباد ، ایستگاه اتوبوس سوپر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کردستان، حسین پور (33)، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سوپر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سوپر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوپر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوپر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوپر ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، حسین پور (33)، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo