عکس خیابان منیر جاوید تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران جمهوری اسلامی، منیری جاوید، بین روانمهر و نوروز
category

خیابان منیر جاوید تهران

خیابانی در تهران

خیابان منیر جاوید در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های دانشگاه تهران، آذربایجان و فلسطین - انقلاب عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های سپه، مرادی و کارگر جنوبی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان منیر جاوید می‌توان به پردیس سینمایی بهمن، اداره بازنشستگان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و کارگزاری تامین اجتماعی اشاره کرد. در اطراف خیابان منیر جاوید 9 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان منیر جاوید تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان منیر جاوید نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان منیر جاوید را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان منیر جاوید تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...