info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری (محله جمالزاده، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جمالزاده تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه مرکزی سامسونگ، نمایندگی 1112 ایران‌خودرو، تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل، بستنی سنتی عمو عباس و رستوران امیر انفجار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جمالزاده قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین چنگیزی و آیرم قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميدان حر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس فخررازی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رشدیه
  نواب صفوی، آذربایجان شرقی، بین ثبوتی و وکیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری ندارد.
  neshan logo