info
عکس مسجد حجتیهعکس مسجد حجتیه
category

مسجد حجتیه محله عیدگاه، مشهد

مسجد

درباره‌ی مسجد حجتیه

مسجد حجتیه (مسجد) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهید حاج حسنی کارگر، شهید حاج حسنی کارگر 7، عیدگاه 14 واقع شده است. این مکان یکی از ده مسجد در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و بازار رضا و همچنین هتل نجف اشرف، زائرسرای شهدای همدان، خانه تاریخی غفوری، حسینیه بنی فاطمه و اداره نقلیه و ماشین آلات سازمان فنی حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حجتیه واقع شده‌اند:

 • مسجد
  طبرسی، طبرسی 11
 • مسجد جعفری
  بلوار سردار شوشتری، شهید شوشتری 8، بین سالاری مقدم 7 و 9
 • مسجد صاحب‌الزمان
  بلوار سردار شوشتری
 • مسجد قفل‌گرها
  امام رضا، عیدگاه، بین عیدگاه 7 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حجتیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حجتیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حجتیه ندارد.
  neshan logo