info
عکس ایستگاه اتوبوس درخت کاج
category

ایستگاه اتوبوس درخت کاج اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درخت کاج

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس درخت کاج (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه ایده آل، موبایل و کامپیوتر هنرمند، برق تراست، پوشاک 10 هزار تومانی ارغوان و پست بانک عاشق آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درخت کاج اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس درخت کاج اصفهان است که در محله عاشق آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدای عاشق آباد می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس درخت کاج اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درخت کاج اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس درخت کاج


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درخت کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درخت کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درخت کاج ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo