info
عکس تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید
category

تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید محله چهنو، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله چهنو مشهد و بلوار شیرودی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لوازم الکترونیک در محله چهنو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آسمان 2 و همچنین هتل آپارتمان قصر خورشید، قهوه ایران، آموزشگاه رانندگی مهزیار، ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 4 و برق اتومبیل ایوب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد

فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد در محله چهنو شهر مشهد، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09335530047 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله چهنو به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پخش لوازم برقی نیکل، الکترونیکی اعتماد و ایمن ارتباطات باراد اشاره کرد.

چطور به فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فهراد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 16 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 16 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیر و عرضه ماشین اصلاح وحید ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شیرودی، بین شیرودی 8 و 10
ثبت نظر و تصویر
neshan logo