عکس نانوایی سنگک
مشاهده در نقشه نشان
category

نانوایی سنگک (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

نانوایی
4.1
7 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بسیج، خاتم الانبیا، غروقی

موقعیت نانوایی سنگک در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان غروقی واقع شده است. این مکان یکی از پانزده نانوایی در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک فجر و مرکز خرید نیکروز و همچنین مسجد امام جعفر صادق (ع) افسریه، خرما سرای نخل، قنادی نیکو، فست فود آفتاب گردان و فروشگاه لوازم خانگی نصرالهی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بسیج، خاتم الانبیا، غروقی


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواشی
  بهتاش صفت، بین ایلخانی و بینجرآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط :Diana (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوائی سنگک نانوایی سنگکی نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک ندارد.
  neshan logo