info
عکس خورشت ماست زیتون طلا
category

خورشت ماست زیتون طلا اصفهان

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خورشت ماست زیتون طلا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

خورشت ماست زیتون طلا (کترینگ و آشپزخانه) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی، مطب دکتر ماه منیر جعفری، رستوران زنجانی، آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی و شیرینی آندلس قرار گرفته است.مکان‌های مشابه خورشت ماست زیتون طلا


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خورشت ماست زیتون طلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خورشت ماست زیتون طلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خورشت ماست زیتون طلا ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، 22 بهمن، بین فجر و لاله
ثبت نظر و تصویر
neshan logo