info
عکس ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی
category

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین آموزشگاه رانندگی مشتاق، لوازم التحریر فروشی، بهین مبتکران ایده ، داروخانه دکتر عبدالهی و سینا طرح اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان است که در محله رکن الدوله غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت شرقی، بین ابن سینا و ارمغان قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هشت بهشت شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  22بهمن، بین بن بست رنگین کمان و مجموعه اداری 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • ایستگاه اتوبوس شریف واقفی
  ابوالحسن اصفهانی، بین ناصر خسرو و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس بلال
  لاهور، بین مبارزان و رضا رضائیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی ندارد.
  neshan logo