عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله حاجی آباد، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار مولانا، حاجی آباد، بین ایزدیار و بهار

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله حاجی آباد کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان حاجی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین فروشگاه پ نتی، رستوران سلف سرویس چی چی، باغچه سرای کافه کلاسیک، کارواش مدرن جهانشهر و پارک محله حاجی آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد را می‌توانید در شهر کرج، محله حاجی آباد خیابان حاجی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مولانا، حاجی آباد، بین ایزدیار و بهار واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس توحید قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار مولانا، حاجی آباد، بین ایزدیار و بهار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت
  بهارستان، بین ترانه و مهران
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  بلوار نبوت، نرسیده به سید الشهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo