عکس داروخانه مهشید
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه مهشید (محله نصرت، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن

موقعیت داروخانه مهشید در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه مهشید (داروخانه) در محله نصرت تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این مکان یکی از هجده داروخانه در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین تعمیر دوچرخه، کلیسای آبراهام مقدس، صندوق کارآفرینی امید، مدرسان شریف و موسسه زبان سفیر انقلاب (برادران) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه مهشید واقع شده‌اند:

 • داروخانه ارسباران
  بلوار کشاورز، نرسیده به طهمورث
 • داروخانه دکتر مجاب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • داروخانه مدیکال دکتر چلنگریان
  کارگر جنوبی، بین چهارم و لبافی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه مهشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه مهشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه مهشید ندارد.
  neshan logo