info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و بلوار مولانا، تقاطع بلوار ایزدیار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باشگاه بازی بیکران بهشت و ویچنزا و همچنین بوستان خانواده کرج، سالن ورزشی سیدالشهدا، شهرداری منطقه 8، فروشگاه آرنا و بریم برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه کرج، شهر کرج، محله حاجی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مولانا، تقاطع بلوار ایزدیار است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس امداد گشت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار طالقانی شمالی، بهار
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی
  بلوار ملاصدرا، بین ابوذر و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان
  بلوار طالقانی شمالی، بین شهید نیک دهقان و شرع پسند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo