info
عکس اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج
category

اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج محله حاجی آباد، کرج

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج (اداره و سازمان دولتی) در محله حاجی آباد کرج و خیابان لاله واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باشگاه بازی بیکران بهشت و ویچنزا و همچنین سالن شهید مطهری، فروشگاه آرنا، بریم برگر، خدمات ماهان کامپیوتر و فروشگاه زنبیل آبی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج ندارد.
location استان البرز، کرج، حاجی آباد، بلوار ایزدیار، لاله
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری اداره آموزش و پرورش ناحیه سه کرج

شنبه 07:30 تا 14:30
یک‌شنبه 07:30 تا 14:30
دوشنبه 07:30 تا 14:30
سه‌شنبه 07:30 تا 14:30
چهارشنبه 07:30 تا 14:30
پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo