info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی (محله ولیعصر، رشت)

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی در محله ولیعصر رشت را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر رشت و خیابان وحدت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت فرزانه، کنگره 60، باشگاه پاک، سپرسازی سید و ایستگاه تاکسی انزلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی

آدرس ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی، شهر رشت، محله ولیعصر خیابان وحدت است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، وحدت واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس پردیسان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال بندر انزلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بعد از یعقوب زاده
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی
 • ایستگاه اتوبوس هلاا احمر
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 1 و هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ولیعصر، بین میدان ولیعصر و ولیعصر 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kamkar (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال بندر انزلی ندارد.
  neshan logo