info
عکس سالن هایدی بیوتی
category

سالن هایدی بیوتی محله هروی - حسین آباد، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن هایدی بیوتی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

سالن هایدی بیوتی (سالن آرایش و زیبایی) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان موسوی واقع شده است. این سالن یکی از سی و دو سالن آرایش و زیبایی در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی - الماس هروی، بیمارستان گلستان نداجا و مجتمع تجاری الماس هروی و همچنین مجتمع تجاری مایسا، مسجد جامع امام حسن عسکری (ع)، داروخانه شبانه روزی دکتر آقاسیان، کتاب پارک و رستوران کرنج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این سالن به ایستگاه مترو هروی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ج. (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن هایدی بیوتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سالن هایدی بیوتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن هایدی بیوتی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، بین افشاری و مکران
ثبت نظر و تصویر
neshan logo