info
عکس فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین
category

فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین محله صادقیه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان، شهدای صادقیه واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین آزمایشگاه پارسه، رستوران نمونه تهران، سرای محله فردوس، لاستیک بارز و فروشگاه کابینت پیشکاری قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza rezaaaaaa (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی شبانه روزی نوشین ندارد.
location استان تهران، تهران، ستارخان، شهدای صادقیه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo