info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صالحی و همچنین مرکز سلامت جامعه شمس، قنادی کاملیا، کافی نت رزگلد، شیشه اتومبیل علیرضا و مجتمع مسکونی فرهنگیان شمالی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دکتر هوشیار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، هاشمی، بین کوی سپید و استاد معین قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس مهر استاد معین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع فرهنگیان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، هاشمی، بین کوی سپید و استاد معین
ثبت نظر و تصویر
neshan logo