info
عکس تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور
category

تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور محله جوادیه (زمانی)، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بزرگراه شهید تندگویان واقع شده است. این مکان یکی از سی و دو تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرالمومنین و همچنین بوستان بهمن، سوپر مارکت خدادادی، کبابی یاس، سرای سنتی فانوس و کلانتری 117 جوادیه قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داریوش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 01 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 01 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه و فروشگاه خودرو نور ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo