info
عکس سرویس خواب و جهیزیه حریر
category

سرویس خواب و جهیزیه حریر محله نعمت آباد، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس خواب و جهیزیه حریر

سرویس خواب و جهیزیه حریر (فروشگاه کالای خواب) در محله نعمت آباد تهران و خیابان بیست و هفتم شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هفت کالای خواب در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس نعمت آباد و همچنین بازار مبل نعمت آباد، فست فود فلفل قرمز شعبه نعمت آباد، بازار مبلمان نعمت آباد، سمساری سامیار و فروشگاه فرش تمدنی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده سرویس خواب و جهیزیه حریر واقع شده‌اند:

 • سریر چوب
  سهیل، مهرآور2
 • کالای خواب دیانا
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی، بختیاری، ششم
 • کالای خواب ایپک
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی، بختیاری، بین پنجم و ششم
 • پتو و بالشت
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی، بختیاری، بین پنجم و ششم
 • کالای خواب آنتیک
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی، بختیاری، بین چهارم و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس خواب و جهیزیه حریر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس خواب و جهیزیه حریر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس خواب و جهیزیه حریر ندارد.
  neshan logo