info
عکس فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا
category

فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا محله ازگل، تهران

فروشگاه تجهیزات پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا

فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه اقدسیه)، آکادمی موسیقی مهر ایران، کیمیا ارتباط هوشمند، عروس سرای رادا و پوشاک سله بن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران

فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران در شهر تهران، محله ازگل، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02191016657 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ازگل به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلزار قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران نیز ایستگاه مترو شهید محلاتی است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آنلاین طب ایکس کالا ندارد.
neshan logo